Social Share Privacy (7.x-1.5) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Path
hi: मार्ग

en: Other
hi: अन्य
