Social Share Privacy (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Other
kk: Басқа

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
