Social Share Privacy (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: Other
sk: Ostatné

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Like
sk: Páči sa mi to
