Social Share Privacy (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Other
sv: Övriga

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Recommend
sv: Rekommendera

en: Like
sv: Gilla
