Social Share Privacy (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ
