Social Share Privacy (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Content types
da: Indholdstyper

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: Other
da: Anden

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.
