Social Share Privacy (7.x-1.6) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Other
eo: Alia
