Social Share Privacy (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Other
eu: Bestea

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
