Social Share Privacy (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: Other
fa: ساير

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
