Social Share Privacy (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Path
pt: Caminho

en: Other
pt: Outro

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível
