Social Share Privacy (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Other
ro: Altele

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
