Social Share Privacy (7.x-1.6) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Other
sq: Tjetër

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
