Social Share Privacy (7.x-1.7) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
