Social Share Privacy (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.
