Social Share Privacy (7.x-1.7) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Path
ja: パス

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。
