Social Share Privacy (7.x-1.7) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა
