Social Share Privacy (7.x-1.7) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
