Social Share Privacy (7.x-1.7) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.
