Social Share Privacy (7.x-1.7) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Recommend
uk: Рекомендувати

en: Like
uk: Схоже на
