Social Share Privacy (7.x-1.7) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.
