Social Share Privacy (7.x-1.8) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Path
cy: Llwybr
