Social Share Privacy (7.x-1.8) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Path
el: Διαδρομή

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.
