Social Share Privacy (7.x-1.8) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Update
es: Actualizar

en: Path
es: Ruta

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.

en: Undetermined
es: Indeterminado

en: Enabled services
es: Servicios activos

en: Update existing nodes
es: Actualizar los nodos existentes
