Social Share Privacy (7.x-1.8) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Path
fi: Polku

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Recommend
fi: Suosittele

en: Like
fi: Tykkää

en: Update existing nodes
fi: Päivitä olemassaolevat solmut
