Social Share Privacy (7.x-1.8) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Content types
fr: Types de contenu

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Path
fr: Chemin

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.

en: Like
fr: J'aime

en: Enabled services
fr: Services activés

en: Update existing nodes
fr: Mise à jour des nœuds existants
