Social Share Privacy (7.x-1.8) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Path
hu: Útvonal

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Like
hu: Tetszik
