Social Share Privacy (7.x-1.8) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
