Social Share Privacy (7.x-1.8) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Path
ne: मार्ग
