Social Share Privacy (7.x-1.8) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Path
ps: يونلور
