Social Share Privacy (7.x-1.8) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Content types
ru: Типы материалов

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Path
ru: Путь

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Recommend
ru: Рекомендуем

en: Like
ru: Нравится

en: Update existing nodes
ru: Обновлять существующие материалы
