Social Share Privacy (7.x-1.8) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Path
tr: Yol

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Like
tr: Beğen
