Social Share Privacy (7.x-1.9) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ
