Social Share Privacy (7.x-1.9) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Path
he: מיקום

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.
