Social Share Privacy (7.x-1.9) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Path
hr: Putanja

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.
