Social Share Privacy (7.x-1.9) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Update
it: Aggiorna

en: Path
it: Percorso

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.
