Social Share Privacy (7.x-1.9) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
