Social Share Privacy (7.x-1.9) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Path
lt: Kelias

en: No content available.
lt: Turinio nėra.
