Social Share Privacy (7.x-1.9) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Path
mn: Зам
