Social Share Privacy (7.x-1.9) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Path
nl: Pad

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Recommend
nl: Aanbevelen

en: Like
nl: Vind ik leuk

en: Undetermined
nl: Onbepaald

en: Enabled services
nl: Ingeschakelde services

en: Update existing nodes
nl: Bestaande nodes bijwerken
