Social Share Privacy (7.x-1.9) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Path
nn: Sti
