Social Share Privacy (7.x-1.9) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు
