Social Share Privacy (7.x-1.9) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Path
lv: Ceļš

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.
