Social Share Privacy (7.x-1.10) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Path
oc: Camin

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.
