Social Share Privacy (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Other
th: อื่นๆ
