Socrata (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: URL
hu: Webcím

en: Display mode
hu: Megjelenítés módja

en: Is less than
hu: Kevesebb, mint

en: Is less than or equal to
hu: Kevesebb, vagy egyenlő

en: Is equal to
hu: Egyenlő

en: Is greater than or equal to
hu: Nagyobb, vagy egyenlő

en: Is greater than
hu: Nagyobb, mint

en: Is not equal to
hu: Nem egyenlő

en: Average
hu: Átlag

en: Count
hu: Mennyiség

en: %time ago
hu: %time óta

en: sources
hu: források

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: source
hu: forrás

en: Map
hu: Térkép

en: CSV file
hu: CSV fájl

en: empty
hu: üres

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Is empty (NULL)
hu: Üres (NULL)

en: not empty
hu: nem üres

en: Display text
hu: Szöveg megjelenítése

en: Sum
hu: Összegzés

en: Display all values
hu: Minden érték megjelenítése

en: Hide view / Page not found (404)
hu: Nézet elrejtése / Lap nem található (404)

en: Display empty text
hu: Üres szöveg megjelenítése

en: Provide default argument
hu: Alapértelmezés szerinti argumentum megadása

en: Display as link
hu: Megjelenítés hivatkozásként

en: Value type
hu: Értéktípus

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
hu: Egy dátum bármilyen gép által olvasható formátumban. A CCYY-MM-DD HH:MM:SS az ajánlott.

en: Invalid date format.
hu: Érvénytelen dátumformátum.

en: Attach text
hu: Szöveg csatolása

en: Group results together
hu: Eredmények csoportosítása

en: Is not empty (NOT NULL)
hu: Nem üres (NOT NULL)

en: Display the view as a comma separated list.
hu: Nézet megjelenítése, mint vesszőkkel elválasztott lista.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
hu: Egy eltolás az aktuális időhöz képest, például "!example1" vagy "!example2"

en: %time hence
hu: %time óta

en: The value is required if title for this item is defined.
hu: Az érték kötelező ha meg van határozva cím ehhez az elemhez.

en: The title is required if value for this item is defined.
hu: A cím kötelező ha meg van határozva érték ehhez az elemhez.
