Socrata (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: Is less than
ca: És menor que

en: Is less than or equal to
ca: És menor o igual que

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is greater than or equal to
ca: És més gran o igual que

en: Is greater than
ca: És més gran que

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: Average
ca: Mitjana

en: Count
ca: Quantitat

en: %time ago
ca: fa %time

en: Maximum
ca: Màxim

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Map
ca: Mapa

en: Minimum
ca: Mínim

en: empty
ca: buit

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Is empty (NULL)
ca: És buit (NULL)

en: not empty
ca: no buit

en: Sum
ca: Suma

en: Display all values
ca: Mostra tots els valors

en: Hide view / Page not found (404)
ca: Amaga la vista / Pàgina no trobada (404)

en: Display empty text
ca: Mostra un text buit

en: Provide default argument
ca: Proporciona un paràmetre predeterminat

en: Display as link
ca: Mostra com un enllaç

en: Value type
ca: Tipus de valor

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
ca: Una data en qualsevol dels formats llegibles per una màquina. És preferit el CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
ca: Format de data no vàlid.

en: Group results together
ca: Agrupa els resultats

en: Is not empty (NOT NULL)
ca: No és buit (NOT NULL)

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
ca: Un desplaçament del temps actual com "!example1" o "!example2"

en: %time hence
ca: d'aquí a %time

en: The value is required if title for this item is defined.
ca: El valor és necessari si el títol d'aquest element està definit.

en: The title is required if value for this item is defined.
ca: El títol és necessari si el valor d'aquest element està definit.
