Socrata (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Is less than
jv: Kurang sākā

en: Is less than or equal to
jv: Kurang sākā utāwā pada karo

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is greater than or equal to
jv: Luwih sākā utāwā padha karo

en: Is greater than
jv: Luwih sākā

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: Average
jv: Rerata

en: Count
jv: Jumlah

en: %time ago
jv: %time kepengker

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Link text
jv: Teks pranala
