Socrata (7.x-1.0-beta4) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Tags
ms: Tag

en: Categories
ms: Kategori

en: Link
ms: Pautan

en: Name
ms: Nama

en: True
ms: Benar

en: Files
ms: Fail

en: Is less than
ms: kurang daripada

en: Is less than or equal to
ms: kurang daripada atau bersamaan dengan

en: Is equal to
ms: bersamaan dengan

en: Is greater than or equal to
ms: lebih daripada atau bersamaan dengan

en: Average
ms: Purata

en: Count
ms: Bilangan

en: Maximum
ms: Maksima

en: Phone number
ms: Nombor telefon

en: Contains any word
ms: Mengandungi sebarang perkataan
