Socrata (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Tags
pl: Tagi

en: Categories
pl: Kategorie

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Files
pl: Pliki

en: Is less than
pl: Mniej niż

en: Is less than or equal to
pl: Mniejszy lub równy

en: Is equal to
pl: Równy

en: Is greater than or equal to
pl: Większy lub równy

en: Is greater than
pl: Większy niż

en: Is not equal to
pl: Nie jest równy

en: Average
pl: Średnia

en: Count
pl: Liczba

en: %time ago
pl: %time temu

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Domain
pl: Domena

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: is equal to
pl: jest równe do

en: Map
pl: Mapa

en: Charts
pl: Wykresy

en: CSV file
pl: Plik CSV

en: Permalink
pl: Adres

en: empty
pl: pusty

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Is empty (NULL)
pl: Jest pusty (NULL)

en: not empty
pl: nie pusty

en: Display text
pl: Wyświetl tekst

en: Sum
pl: Suma

en: Display all values
pl: Wyświetl wszystkie wartości

en: Hide view / Page not found (404)
pl: Ukryj widok / Strony nie znaleziono (404)

en: Display empty text
pl: Wyświetl pusty tekst

en: Provide default argument
pl: Dostarcz domyślny argument

en: Display as link
pl: Wyświetlaj jako odnośnik

en: Value type
pl: Typ wartości

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
pl: Data w formacie maszynowym (machine redable format). Preferowana CCYY-MM-DD HH:MM:SS .

en: Invalid date format.
pl: Nieprawidłowy format daty.

en: Is all of
pl: Wszystkie z

en: Contains any word
pl: Zawiera którekolwiek ze słów

en: has word
pl: zawiera słowo

en: Display the view as a txt file.
pl: Wyświetl widok jako plik txt.

en: Maps
pl: Mapy

en: Group results together
pl: Grupuj wyniki razem

en: Is not empty (NOT NULL)
pl: Nie jest pusty (NOT NULL)

en: Fulltext search
pl: Wyszukiwanie pełnotekstowe

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
pl: Przesunięcie względem aktualnego czasu takie jak "!example1" lub "!example2"

en: %time hence
pl: %time od

en: The title is required if value for this item is defined.
pl: Tytuł jest wymagany jeśli wartość dla tej pozycji jest zdefiniowana.
