Socrata (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Tags
sk: Značky

en: Categories
sk: Kategórie

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Files
sk: Súbory

en: Is less than
sk: Je menej ako

en: Is less than or equal to
sk: Je menej alebo sa rovná ako

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is greater than or equal to
sk: Je viac, alebo sa rovná ako

en: Is greater than
sk: Je viac ako

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Average
sk: Priemer

en: Count
sk: Počet

en: %time ago
sk: pred %time

en: Domain
sk: Doména

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: is equal to
sk: je rovné

en: Map
sk: Mapa

en: CSV file
sk: CSV súbor

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: empty
sk: prázdne

en: Starts with
sk: Začína s

en: Is empty (NULL)
sk: Je prázdne (NULL)

en: not empty
sk: nie je prázdne

en: Display all values
sk: Zobraziť všetky hodnoty

en: Hide view / Page not found (404)
sk: Skryť pohľad / Stránka nebola nájdená (404)

en: Display empty text
sk: Zobraziť prázdny text

en: Provide default argument
sk: Poskytuje predvolený argument

en: Display as link
sk: Zobraziť ako odkaz

en: Value type
sk: Typ hodnoty

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
sk: Dátum v každom strojovo čitateľnom formáte. Uprednostňovaný je CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
sk: Nesprávny formát dátumu.

en: Is all of
sk: Je každé z

en: Contains any word
sk: Obsahuje akékoľvek slovo

en: has word
sk: obsahuje slovo

en: Group results together
sk: Výsledky zoskupiť spolu

en: Is not empty (NOT NULL)
sk: Nie je prázdne (NOT NULL)
